Vzduchotechnika

Vzduchotechnika představuje systém, který slouží k výměně odpadního vzduchu v místnostech za vzduch čerstvý. Naše firma zajišťuje návrh a montáž vzduchotechniky pro komerční i nekomerční prostory, jako jsou např. restaurace, hotely, haly nebo sklady které vyžadují plnění odpovídajících hygienických předpisů. V případě nekomerčních prostor se zejména jedná o pasivní domy.

Vzduchotechnika úvod

Montáž vzduchotechniky

Dodaváme vzduchotechnické jednotky včetně jednotlivých komponentů. Zajišťujeme kompletní návrh a dodání včetně všech souvisejících stavebních prací např. elektroinstalace, revize, ale také potřebná projektová dokumentace nebo požárně bezpečnostní řešení. Dále také nabízíme měření a regulaci vzduchotechnických systémů dle požadavků na provoz. V případě existující vzduchotechniky v objektu provádíme i rekonstrukce dle potřeb zákazníka.

Servis vzduchotechniky

Zajišťujeme pravidelný servis vzduchotechniky, revizi protipožárních klapek, dodání a výměnu potřebných filtrů, dezinfekci a jiné související práce. Pokud se chcete objednat na servis vašeho vzduchotechnického systému, kontaktujte nás prosím na tel. +420 721 999 899 nebo využijte kontaktního formuláře níže.


Kontaktujte nás